Nederlands Deutsch English
lid worden
empty
home   /   nieuws  /   archief_2023

In Memoriam Hans Verspuij

We zijn allemaal geschrokken van het plotselinge overlijden van onze kleine fokvriend Hans Verspuij. Op dinsdagochtend is hij heel vroeg in zijn slaap overleden. Voor hem een geruisloos en pijnvrij afscheid maar voor zijn naasten en bevriende fokkers is het een groot verlies van een trouwe vriend en zachtaardige man.
  Hans was nog niet uitgeleefd en had nog veel plannen en doelen met zijn fokkerij en prachtig aanlegde tuin. Twee jaar geleden kreeg hij wel een flinke knauw toen hij de andere Hans (Valster) verloor waarmee hij vaak onafscheidelijk was. Na een tijdje begon hij weer de passie voor zijn hobby terug te krijgen. Hans vond vooral de uitdaging in zeldzame kleurtjes als bruingrijs en bruin otter en bruin zilvervos. Zwart was altijd maar bijvangst, er moest bruin uit komen. In 2019 kwam de grote beloning voor zijn energie die hij in deze kleurslagen stopte met het befaamde gouden beeldje voor de beste dwerg van de Noordshow. Ook werd de felbegeerde U met een bruingrijze behaald. Op dit moment was hij in de luwte hard bezig met de erkenning van de kleurslag Luchs. Nog altijd was er de wil om veel op te steken en nieuwe dingen uit te proberen. Niet alleen dwergenfokkers zullen hem vaak hebben meegemaakt bij al onze clubevenementen, maar ook fokkers van andere rassen zullen hem kennen als 1 van de vaste gezichten van de TKV in Tiel. Persoonlijk verlies ik een ontzettend trouwe vriend die altijd voor me klaar stond en die m’n hobby ontzettend veel kleur heeft gegeven de afgelopen 12 jaar met zijn plezierige aanwezigheid tijdens al die bezoekjes en tripjes samen. Daar had ik hem nog graag voor willen bedanken. Rust zacht!                                                                                        

Voor Lien en de familie veel sterkte met het verlies van jullie man, vader en opa.                          
 
Jorn Westerlaken
Namens de Nationale Polen en Kleurdwergenclub.

                                                 
                                                                               .
 

Terug naar overzicht