Nederlands Deutsch English
lid worden
empty
home   /   nieuws  /   archief_2023

In Memoriam Wim Knegt


 
Op dinsdag 13 juni is na een kort ziekbed, ons lid Wim Knegt heel onverwachts overleden.  Precies twee weken voor hij 83 jaar zou worden. 
  Oorspronkelijk was Wim samen met zijn vrouw Rie een fanatieke fokker van Belgische Hazen en dan vooral in de kleur Tan zwart. Later zijn daar de kleurdwergen bij gekomen.Maar ook deze hebben zij jaren met veel plezier gehad.   Altijd waren zij samen op onze clubdagen en altijd waren zij bereid om te helpen met aandragen of schrijven. Wij kenden ze vooral als liefhebbers, waarbij het meedoen belangrijker was dan het winnen.

Op het “Dwergenfestijn” met daarbij de jaarvergadering op 20 mei jl. hebben wij ze nog de speld met oorkonde uit kunnen reiken vanwege hun 25 jarig lidmaatschap, niet wetende , dat zij hier nog maar zo kort van konden genieten.

Wij hebben hem leren kennen als een fijne, aardige en lieve behulpzame man en zo zal hij in onze herinnering voort blijven leven.
Wij wensen Rie en de kinderen heel veel sterkte toe met dit verlies, van hun man en vader.
Dat hij moge rusten in vrede,
 
Bestuur Nationale Polen en Kleurdwergen Club.

                                                                         

Terug naar overzicht