Nederlands Deutsch English
lid worden
empty
home   /   nieuws  /   archief_2021

Vragen en antwoorden


Beste leden en jeugdleden,

We zijn zeer verheugd dat uiteindelijk 12 leden maar liefst 22 vragen hebben ingestuurd over allerlei zaken die met onze fokkerij te maken hebben. Namens het bestuur van onze club zal ik op alle vragen antwoorden proberen te geven. Uiteraard zal ik spreken vanuit mijn ervaring als keurmeester en dwergenfokker. Maar natuurlijk zijn er over verschillende onderwerpen verschillende visies. Doe er daarom mee wat je wilt!

De prijswinnaars zijn Britt Kusters (jeugdlid)  en Anny den Biesen!
De prijs is aangeboden door de Baroen!
 
Download hier de vragen en antwoorden
Download hier de PowerPoint presentatie profieldwergen.
 
Meer presentatie op de website zijn te zien onder het kopje downloads

 
Met vriendelijke groet,

Namens het bestuur Nationale Polen en kleurdwergenclub
(waarbij ondergebracht de Polish)
Jorn Westerlaken en Marianne den Hartog  

 

Terug naar overzicht